Asterix - Tinnen schaakset - Mayfair 1993

Beschikbare exemplaren

Tweedehands, zeer goed

Klein tikje op het marmeren bord. (zie foto)

Opbergdoos ontbreekt

€ 495,00

Omschrijving

Prachtige tinnen schaakset van Asterix

Alle stukken zijn zeer gedetailleerd uitgewerkt. (zie foto's)

Compleet met marmeren speelbord

Limited edition. Elke maand kon gespaard worden voor 1 schaakstuk. (je had dus 32 maanden nodig om het compleet te krijgen. Complete sets zijn daarom erg zeldzaam)

Afmetingen stukken Galliërs: 5-7cm

Afmetingen stukken Romeinen: 4,5-7cm

Afmetingen speelbord: 35x35cm

Overige productgegevens

Productgroep: Curiosa
Categorie: Schaakstukken
Held/serie: Asterix en Obelix
Tekenaar(s)/Ontwerper(s): Uderzo, Albert
Materiaal: Tin
Uitgever: Mayfair
Jaar van uitgave: 1993
  • Akim Stripspeciaalzaak

    Ulgersmaweg 14
    9731 BS Groningen

    +31 (0)50 - 549 96 98
    info@akim.nl

  • Openingstijden

    Do. 09:00 — 18:00
    Vr. 09:00 — 18:00
    Za. 10:00 — 17:00