De drie cycli van ‘De werelden van Aldebaran’ vormen onbetwistbaar een van de spannendste sciencefi ctionreeksen van de laatste jaren. In cycli van telkens vijf delen doet Braziliaan Leo het relaas van de eerste pogingen van de mens om verre planeten te koloniseren. Daarbij volgen we de belevenissen van Kim: eerst op Aldebaran, daarna op Betelgeuze en Antares. Begin 2011 startte met Overlevenden een nieuwe reeks in het epos ‘De werelden van Aldebaran’.
Na de integrale versie van de eerste cyclus van ‘De werelden van Aldebaran’ nu ook de vijf delen van de tweede cyclus – Betelgeuze – in een prachtige bundeling.
• | Betelgeuze compleet | |
• | 1. | De planeet |
• | 2. | De overlevenden |
• | 3. | De expeditie |
• | 4. | De grotten |
• | 5. | De ander |
Wij bieden je de mogelijkheid om op de hoogte gehouden te worden bij het verschijnen van nieuwe, of door je gezocht uitgaven. Je dient hiervoor ingelogd te zijn.