Robert wordt verdacht van moord op zijn echtgenote Marie-Astrid en opgesloten in de gevangenis. Bij gebrek aan bewijzen komt hij weer vrij. In het gezelschap van René, een simpele en goedgelovige koster, gaat hij terug naar de echtelijke woning, Samen vullen ze hun tijd met nietsdoen.
Robert wil de oudste dochter van de kruidenierster ontvoeren, om haar als hulpje te gebruiken. Maar de inbraak bij de kruidenierster loopt slecht af, René wordt bang en licht de politie in. Daarop worden de rijkswacht en het leger ingezet. Maar er blijven nog heel wat vragen onopgelost: waar is Marie-Astrid? Heeft Robert haar vermoord? Waar heeft hij dan haar lichaam begraven?
In dit tweede deel vertelt Jean-Claude Servais, bijgestaan door zijn vrienden Gérard Frippiat en Jean-Claude Bissot het fascinerende slot van dit eenvoudig drama over de schaduwzijde van de mensen.
• | De bijl en het geweer - deel 1 en 2 | |
• | 3. | Koffie met melk 1 |
• | 11. | Het temperament van Marilou 1 |
Wij bieden je de mogelijkheid om op de hoogte gehouden te worden bij het verschijnen van nieuwe, of door je gezocht uitgaven. Je dient hiervoor ingelogd te zijn.