Dune - Huis Atreides 2 - Boek 2

Dit artikel is mogelijk leverbaar
Dit item is (momenteel) niet leverbaar via onze distributeur. Aangezien we nog niet de tijd hebben gevonden om onze gehele voorraad op de site te koop te zetten, kan het zijn dat we het artikel toch kunnen leveren. Mocht u navraag willen doen naar dit artikel, schroom dan niet ons hierover een vraag te stellen.

Uitgave omschrijving

- Luxe hardcover 'Dune, Huis Atreides' deel 2 met speciale covertekening
- Linnen rug
- Display
- A4 ex-libris
- Oplage slechts 100 exemplaren

Inhoud

Leto Atreides brengt nieuws over de opstand die broeit op IX, maar de leiders van de stad maken een keuze die iedereen in gevaar zou kunnen brengen. En dan plant Kroonprins Shaddam ook nog om de stad over te nemen.

Inmiddels begint Pardot Kynes zijn paradijselijke visie uit te dragen voor de terraforming van de woestijnplaneet Dune om er een oase van te maken terwijl de Fremen verdachtmakingen beginnen te verspreiden aangaande zijn motieven. Bovendien rest dan nog de vraag of hij zijn ideeën zelfs nog maar waar kan maken.

Overige productgegevens

Held/serie: Dune
Reeks/Deel: Dune - Huis Atreides 2
Taal: Nederlands
ISBN: 9789463068659
Scenarist(en): Anderson, Kevin J. , Herbert, Brian
Tekenaar(s): Pramanik, Dev
Genre(s): Science Fiction
Uitgever: Silvester Strips & Specialities

Ook beschikbaar

Boek 2
Nieuw
Dune - Huis Atreides 2
Hc+stofomslag
€ 29,95

In deze reeks

1. Boek 1
3. Boek 3

Mijn zoeklijst

Wij bieden je de mogelijkheid om op de hoogte gehouden te worden bij het verschijnen van nieuwe, of door je gezocht uitgaven. Je dient hiervoor ingelogd te zijn.

Klik hier om in te loggen of te registreren

  • Akim Stripspeciaalzaak

    Ulgersmaweg 14
    9731 BS Groningen

    +31 (0)50 - 549 96 98
    info@akim.nl

  • Openingstijden

    Do. 09:00 — 18:00
    Vr. 09:00 — 18:00
    Za. 10:00 — 17:00