Dit album van 40 pagina's verschijnt op comicformaat met per pagina één of twee cartoons.
Fatbikes veranderen de wereld! En dan hebben we het niet alleen over het verkeer… Door het wegvallen van de noodzaak om te bewegen, het verdwijnen van sociale mores en de hoge status die het hebben van een mooie fatbike met zich meebrengt verandert ons sociale gedrag, ons fysieke voorkomen, onze ambitie en ons nageslacht.
Onderzoekscartoonist Elbleso verkent die toekomst op twee wielen aan de hand van absurde, hilarische cartoons in de traditie van Kamagurka, Gummbah en Jeroom. Dus spring maar achterop en raas mee door een veranderende wereld waarin alle fietspaden te smal zijn, elk stoplicht een optie en andere weggebruikers te negeren sukkels.
| • | De Ongedurige Cowboy & Andere Prairieperikelen |
Wij bieden je de mogelijkheid om op de hoogte gehouden te worden bij het verschijnen van nieuwe, of door je gezocht uitgaven. Je dient hiervoor ingelogd te zijn.




