Hartendiefjes, de 3 - Belle is het beu

Beschikbare exemplaren voor deze uitgave

Belle is het beu
Nieuw
Hartendiefjes, de 3
Softcover
€ 7,15

Inhoud

Voor de fans van Dance Academy en Sisters

Bella, de dochter van Belle en het Beest, heeft het al een tijdje moeilijk om de boeken die ze leest ook uit te lezen. Erg verontrustend voor een boekenwurm. Haar moeder brengt haar bij een magiër, een arts in de feeënwereld. Hij merkt dat haar hart op hol slaat, dat ze rood wordt en besluit dat ze de griep heeft! Myeline heeft wel begrepen dat Bella verliefd is. Ze moet dus op zoek naar haar droomprins op aarde! Raafje en Parel krijgen deze delicate opdracht, die hen naar de campus van Harvard leidt.

Deel 3 van deze nieuwe meisjesreeks over feetjes die de aarde afschuimen op zoek naar droomprinsen.

Overige productgegevens

Held
Hartendiefjes, de

Reeks/Deel
Hartendiefjes, de 3

ISBN
9789462106994

Scenarist(en)
Beka

Tekenaar(s)
Labourot, Thomas

Genre(s)
Meidenstrip

Uitgever
Ballon

Productgroep
Stripboeken

Mijn zoeklijst

Wij bieden je de mogelijkheid om op de hoogte gehouden te worden bij het verschijnen van nieuwe, of door je gezocht uitgaven. Je dient hiervoor ingelogd te zijn.

Klik hier om in te loggen of te registreren

  • Akim Stripspeciaalzaak

    Ulgersmaweg 14
    9731 BS Groningen

    +31 (0)50 - 549 96 98
    info@akim.nl

  • Openingstijden

    Do. 09:00 — 18:00
    Vr. 09:00 — 18:00
    Za. 10:00 — 17:00