Een vader die tot dan toe zijn zestienjarige zoon had beschermd tegen deelname aan de Amerikaanse Burgeroorlog (de Secessieoorlog) verandert plots van mening wanneer een groep soldaten arriveert.
Een jongen die richting het Westen vlucht kruist het pad van een oude, rondtrekkende acteur, een wankel, ontregeld figuur, die hem voor de behoeften van zijn voorstelling zelfs tot vrouw wil omvormen. Daarnaast ontmoet hij een doorgewinterde avonturier, gedreven door een persoonlijke wraak.
Zo ontstaat een vreemd maar boeiend trio, met een verhaal dat laveert tussen vlucht, theater en vergelding.
Wij bieden je de mogelijkheid om op de hoogte gehouden te worden bij het verschijnen van nieuwe, of door je gezocht uitgaven. Je dient hiervoor ingelogd te zijn.




