In het Spoor van Blueberry is een collectiefalbum met een verzameling van tientallen korte verhalen en illustraties door nogal wat stripmakers.
Het lijstje is indrukwekkend: Dominique Bertail, Olivier TaDuc, Thierry Martin, Ronan Toulhouat + Vincent Brugeas, Félix Meynet, Paul Gastine + Jérôme Félix, Anlor + Olivier Bocquet, Alberto Belmonte + Fred Duval, Philippe Xavier + Matz, Corentin Rouge, Enrico Marini, Michel Blanc-Dumont, Blutch, Milo Manara, Mathieu Lauffray, Daniel Goossens... De cover van het album is van Mathieu Lauffray.
In hun eerbetoon vertellen ze in korte verhalen of met illustraties de grote momenten uit het leven van Blueberry. De ene keer is hij wat jonger, de andere keer ouder. De bijdragen zijn aangevuld met een redactioneel dossier.
| • | 1. | Fort Navajo |
| • | 2. | Dreiging in het westen |
| • | 3. | De eenzame adelaar |
| • | 4. | De lange weg naar Cochise |
| • | 5. | Oorlog of vrede |
| • | 6. | De man met de zilveren ster |
| • | 7. | Het ijzeren paard |
| • | 8. | De man met de ijzeren vuist |
| • | 9. | Vlakte der Sioux |
| • | 10. | Generaal Geelkop |
| • | 11. | De mijn van Prosit |
| • | 12. | Het spook van de goudmijn |
| • | 13. | Chihuahua Pearl |
| • | 14. | De man die $ 500.000 waard was |
| • | 15. | Ballade voor een doodskist |
| • | 16. | Vogelvrij verklaard |
| • | 17. | Angel Face |
| • | 20. | De ongrijpbare Navajo's |
| • | 22. | Het einde van de lange rit |
| • | 23. | Arizona love |
Wij bieden je de mogelijkheid om op de hoogte gehouden te worden bij het verschijnen van nieuwe, of door je gezocht uitgaven. Je dient hiervoor ingelogd te zijn.




